Header Image - Klub tenisowy Boguś

Zapisy do dziecięcych grup treningowych na sezon 2019

Zapisy do dziecięcych grup treningowych na sezon 2019

Szkoła Tenisa WINNER ogłasza nabór dzieci i młodzieży do grup treningowych na sezon 2019. Gra w tenisa to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu. Oprócz tego rozwija zdolności ruchowe oraz poznawcze dzieci, co niewątpliwie pomaga w ich rozwoju psychofizycznym.

Oferujemy:

  • profesjonalne szkolenie tenisowe pod okiem instruktora
  • zajęcia w małych grupach (do 4 os.) dopasowanych pod względem poziomu zaawansowania oraz wieku dzieci

6-8 lat – piłki czerwone (75% wolniejsze)

8-9 lat – piłki pomarańczowe (50% wolniejsze)

9-10 lat – piłki zielone (25% wolniejsze)

powyżej 10 lat – piłki żółte

  • komfortowe warunki treningowe niezależnie od pory roku
  • połączenie treningu tenisowego z elementami ogólnorozwojowymi i koordynacyjnymi
  • miłą i przyjazną atmosferę oraz świetną zabawę
  • możliwość darmowego wypożyczenia rakiet tenisowych na czas trwania zajęć

Szczegółowe informacje oraz cennik na stronie:

www.stwinner.pl

Zapisy u trenera prowadzącego zajęcia:

Adam Rysz – tel. 796 728 966 / e-mail: stwinnerjaslo@gmail.com

Zapraszamy!

Jasielska Liga Tenisa 2019 – zapisy

 

11127821_10153356679528900_885437539091064483_n

środa, 13 mar 2019

Jasielska Liga Tenisa 2019 – zapisy

Po zimowej przerwie, wielkimi krokami zbliżamy się do kolejnego sezonu Jasielskiej Ligi Tenisa.
Od dziś rozpoczynamy zapisy do Ligi na sezon 2019. W pierwszej kolejności czekamy na zgłoszenia uczestników rozgrywek z poprzedniego sezonu.

Terminy zgłoszeń upływają:
• 24 marca 2019 r. – dla pierwszoligowców i drugoligowców,
• 31 marca 2019 r. – dla trzecioligowców,
• 7 kwietnia 2019 r. – dla czwartoligowców.

Zgłoszenia nowych oraz powracających graczy przyjmowane będą w terminach umożliwiających rozegranie baraży w każdej z lig.

Zapisy – Adam Rysz – tel. 796 728 966 / arysz08@gmail.com

Ustala się następujące terminy rozegrania baraży:
• pretendenci do gry w I lidze – od 25 marca do 31 marca 2019 r.,
• pretendenci do gry w II lidze – od 1 do 7 kwietnia 2019 r.,
• pretendenci do gry w III lidze – od 8 do 14 kwietnia 2019 r.,
• pretendenci do gry w IV lidze – od 15 do 21 kwietnia 2019 r.

Rozgrywający baraże mają obowiązek poinformować organizatora o miejscu i czasie rozegrania meczu na 24 godziny przed spotkaniem.

Miejscem rozgrywania gier barażowych tak jak Ligi jest: Kort SMTZ, Korty Klubu Tenisowego ”Boguś”, Korty MOSiR a koszty rozegrania baraży (piłki, wynajęcie kortu) ponosi pretendent do gry w Lidze.

Szczegóły dotyczące zasad gry w Lidze dostępne są w w zakładce Regulamin Ligi 2019. Każdy uczestnik rozgrywek ma obowiązek zapoznania się z nim oraz jego przestrzegania.

Zapraszam na turniej deblowy

Zapraszam na turniej deblowy

W najbliższą sobotę tj.16.03.2019 planujemy turniej deblowy . Ponieważ ostatnio sprawdziła się formuła grupowa to powtórzymy ją ponownie.

A więc gramy w grupach po 3 pary , każdy z każdym , pełne sety. Zwycięzcy grup grają  finały w niedzielę. Wpisowe 50zł od osoby.

Ilość uczestników ograniczona do 9 par, decyduje kolejność zapisów.

Lista uczestników:

  1. Trygar/Szurlej
  2. Argasiński/Boczkowski
  3. Pabisz/Furmanek
  4. Żołna/Flok
  5. Stczyński/Lechwar
  6. Świątek/Smoła

 

Grupa 1

Trygar/Szurlej

Pabisz/Furmanek

Argasiński/Boczkowski

Grupa 2

Stczyński/Lechwar

Świątek/Smoła

Żołna/Flok

 

Plan gier;

09.00-Trygar/Szurlej-Pabisz/Furmanek                           6/1  7/6

20190316_100040

10.30-Pabisz/Furmanek -Argasiński/Boczkowski           0/6  3/6

12.00-Argasiński/Boczkowski-Trygar/Szurlej                   6/3  6/2

20190316_133209

13.30-Świątek/Smoła-Stczyński/Lechwar                         6/2   6/0

20190316_133104

15.00-Stczyński/Lechwar-Żołna/Flok                           3/6   5/7

16.30-Żołna/Flok-Świątek/Smoła                                   6/7   6/4   8/10

Niedziela półfinały :

godz. 11.00  Żołna/Flok   –   Argasiński/Boczkowski    3/6  5/7

godz. 12.00 Świątek/Smoła   –  Trygar/Szurlej               5/7  6/1  10/7

Finał 15.00

Argasiński/Boczkowski    – Świątek/Smoła                       6/4  6/3

20190317_162220

Gratulacje dla pary Bartek Argasiński / Wiktor Boczkowski  drugi raz z rzędu wygrali turniej deblowy i już dziś zapraszam na następny turniej  deblowy za 2 tygodnie

Bogusław Muszański

Mała przerwa

Mała przerwa

Niestety silny wiatr spowodował uszkodzenie powłoki balona tenisowego.

Uszkodzenie zmusiło mnie do opuszczenia balona na kort w celu dokonania niezbędnych napraw.

Konsekwencją tej sytuacji będzie przerwa w funkcjonowaniu obiektu przez 2-3 dni.

20190311_08380520190311_083856

Bogusław Muszański

Boguś-cup 09/10-03-2019-relacja

Boguś-cup 09/10-03-2019-relacja

1 runda

Paweł Maziarz/Bogusław Muszański  –7/5   6/4

2 runda

Józef Krzysztyński/Witold Kądziołka  –6/0  6/2

20190309_120439

Łukasz Górski/ Janusz Stanek –2/6   6/2   12/10

20190309_124047

Marcin Pokrzywnicki/Andrzej Guzik   2/6  6/2   12/10

20190309_131147

Aleksander Tor/Paweł Maziarz              —1/6  3/6

20190309_140911

półfinały:

20190309_143923

Józef Krzysztyński/Łukasz Górski            –6/2  6/2

20190309_153053

Marcin Pokrzywnicki/Paweł Maziarz               6/2   6/3

Finał:

Józef Krzysztyński/Marcin Pokrzywnicki    –  6/4   7/5

20190309_193636

Gratulacje

 

 

W sobotę znowu gramy w debla

W sobotę znowu gramy w debla

W najbliższą sobotę planujemy turniej deblowy . Ponieważ ostatnio sprawdziła się formuła grupowa to powtórzymy ją ponownie.

A więc gramy w grupach po 3 pary , każdy z każdym ,pełne sety. Zwycięzcy grup grają  finały w niedzielę. Wpisowe 50zł od osoby.

Ilość uczestników ograniczona do 9 par, decyduje kolejność zapisów.

Lista uczestników:

  1. Argasiński/Boczkowski
  2. Szurlej/Trygar
  3. Pabisz/Furmanek
  4. Gogosz/Sterkowicz
  5. Żołna/Flok
  6. Rówiński/Muszański

Plan gier:

Grupa 1

09.00-Szurlej/Trygar–Pabisz/Furmanek              6/0  6/3

10.00–Szurlej/Trygar–Gogosz/Sterkowicz           7/5  3/6   2/10

11.00-Gogosz/Sterkowicz—-Pabisz/Furmanek    6/2  3/6   10/5

PUNKTY:

Szurlej/Trygar          -4

Pabisz/Furmanek    -2

Gogosz/Sterkowicz – 6

Grupa 2

12.30-Rówiński/Muszański–Żołna/Flok                          -2/6  3/6

14.00-Argasiński/Boczkowski-Żołna/Flok                        -6/7  3/6

15.30-Rówiński/Muszański-Argasiński/Boczkowski       -2/6  5/7

PUNKTY:

Żołna/Flok                        -6

Rówiński/Muszański      -2

Argasiński/Boczkowski -4

 

Do finału awansują po 2 pierwsze pary.

Finały niedziela od godz.11.00

Zwycięzca pierwszej grupy gra półfinał z parą która zajmie drugie  miejsce w grupie drugiej .

Zwycięzca drugiej grupy gra półfinał z parą która zajmie drugie   miejsce w grupie pierwszej .

Półfinały:

11.00–Żołna/Flok  —  Szurlej/Trygar                             -6/2 7/5

13.00–Argasiński/Boczkowski–Gogosz/Sterkowicz  -6/0  7/5

Finał:

14.30-Argasiński/Boczkowski–Żołna/Flok           7/6   6/4

20190303_161947

Gratulacje dla finalistów i zapraszam na następny turniej deblowy , który odbędzie się prawdopodobnie za 2 tygodnie

Bogusław Muszański

 

 

Boguś-cup-relacja

Boguś-cup-relacja

10.30-Aleksander Tor /Paweł Maziarz  –6/4   6/4

20190223_103505

11.00-Piotr Staniec/Miłosz Rogus   –6/0   6/1

20190223_111052

12.00-Bogusław Muszański/Andrzej Guzik  –6/1  6/3

20190223_121830_001

12.00-Aleksander Tor /Józef Płoszczyca   –6/2  7/5

20190223_121903

13.30- Łukasz Górski/Janusz Stanek –6/3   6/1

20190223_134423

14.00-Konrad Maciejewski/Adam Rysz  6/0  6/2

20190223_141747

15.00-Józef Krzysztyński/Piotr Staniec –6/0  6/0

20190223_151409

15.30-Marcin Pokrzywnicki/Bogusław Muszański  -6/0  6/0

20190223_155012

16.00-Konrad Maciejewski/Łukasz Górski –6/2  6/1

20190223_161759

półfinały :

1.Konrad Maciejewski/Marcin Pokrzywnicki  –6/2  6/4

20190224_110929

2.Józef Krzysztyński/Aleksander Tor        –6/3  6/3

Finał:   Konrad Maciejewski /Józef Krzysztyński   6/3  6/1  -Gratulacje

20190224_145000

Boguś-cup losowanie

Boguś-cup losowanie

Dzisiaj o godz.20.30 w biurze klubu tenisowego Boguś odbyło się losowanie pierwszego w tym roku turnieju Boguś-cup w kategorii open.

Losy ciągnęli Adam Rysz i Majka Muszańska pod czujnym okiem prezesa.

20190221_204927

Oto drabinka turniejowa:

20190221_205725

Plan gier

20190222_115614

Bogusław Muszański