Header Image - Klub tenisowy Boguś

Boguś – Cup 24/25 marzec – relacja

Boguś – Cup 24/25 marzec – relacja

Kategoria plus 45 nie odbędzie się z powodu niskiej frekwencji .

Lista uczestników kategorii open :

  1. Marcin Pokrzywnicki
  2. Wiktor Nogawka
  3. Janusz Stanek
  4. Paweł Maziarz
  5. Bogusław Musański
  6. Arkadiusz Nogawka
  7. Michał Karwan
  8. Andrzej Guzik

Losowanie odbyło się o godz.11.00 w biurze klubu tenisowego Boguś

losy ciągli po zakończeniu meczu ligowego Paweł Kurczyński i Marcin Okoński :

20190322_105241

Drabinka turniejowa :

20190322_112056

Plan gier :

20190322_112124

Relacja :

10.00 – Janusz Stanek / Andrzej Guzik    -6/4  6/4

20190323_105915

12.00 -Arkadiusz Nogawka / Bogusław Muszański -6/2  6/4

20190323_122605

12.00 -Wiktor Nogawka / Michał Karwan – 6/2  6/1

20190323_122535

14.00- Marcin Pokrzywnicki / Paweł Maziarz -6/4  6/1

20190323_140255

14.00-Wiktor Nogawka / Janusz Stanek –  6/0  6/4

20190323_140241

15.45 – Marcin Pokrzywnicki / Arkadiusz Nogawka -6/4  6/1

20190323_154659

Finał :godz.17.30

Marcin Pokrzywnicki  / Wiktor Nogawka  -7/5  6/3

20190323_190806

Bogusław Muszański

Zapisy do dziecięcych grup treningowych na sezon 2019

Zapisy do dziecięcych grup treningowych na sezon 2019

Szkoła Tenisa WINNER ogłasza nabór dzieci i młodzieży do grup treningowych na sezon 2019. Gra w tenisa to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu. Oprócz tego rozwija zdolności ruchowe oraz poznawcze dzieci, co niewątpliwie pomaga w ich rozwoju psychofizycznym.

Oferujemy:

  • profesjonalne szkolenie tenisowe pod okiem instruktora
  • zajęcia w małych grupach (do 4 os.) dopasowanych pod względem poziomu zaawansowania oraz wieku dzieci

6-8 lat – piłki czerwone (75% wolniejsze)

8-9 lat – piłki pomarańczowe (50% wolniejsze)

9-10 lat – piłki zielone (25% wolniejsze)

powyżej 10 lat – piłki żółte

  • komfortowe warunki treningowe niezależnie od pory roku
  • połączenie treningu tenisowego z elementami ogólnorozwojowymi i koordynacyjnymi
  • miłą i przyjazną atmosferę oraz świetną zabawę
  • możliwość darmowego wypożyczenia rakiet tenisowych na czas trwania zajęć

Szczegółowe informacje oraz cennik na stronie:

www.stwinner.pl

Zapisy u trenera prowadzącego zajęcia:

Adam Rysz – tel. 796 728 966 / e-mail: stwinnerjaslo@gmail.com

Zapraszamy!

Jasielska Liga Tenisa 2019 – zapisy

 

11127821_10153356679528900_885437539091064483_n

środa, 13 mar 2019

Jasielska Liga Tenisa 2019 – zapisy

Po zimowej przerwie, wielkimi krokami zbliżamy się do kolejnego sezonu Jasielskiej Ligi Tenisa.
Od dziś rozpoczynamy zapisy do Ligi na sezon 2019. W pierwszej kolejności czekamy na zgłoszenia uczestników rozgrywek z poprzedniego sezonu.

Terminy zgłoszeń upływają:
• 24 marca 2019 r. – dla pierwszoligowców i drugoligowców,
• 31 marca 2019 r. – dla trzecioligowców,
• 7 kwietnia 2019 r. – dla czwartoligowców.

Zgłoszenia nowych oraz powracających graczy przyjmowane będą w terminach umożliwiających rozegranie baraży w każdej z lig.

Zapisy – Adam Rysz – tel. 796 728 966 / arysz08@gmail.com

Ustala się następujące terminy rozegrania baraży:
• pretendenci do gry w I lidze – od 25 marca do 31 marca 2019 r.,
• pretendenci do gry w II lidze – od 1 do 7 kwietnia 2019 r.,
• pretendenci do gry w III lidze – od 8 do 14 kwietnia 2019 r.,
• pretendenci do gry w IV lidze – od 15 do 21 kwietnia 2019 r.

Rozgrywający baraże mają obowiązek poinformować organizatora o miejscu i czasie rozegrania meczu na 24 godziny przed spotkaniem.

Miejscem rozgrywania gier barażowych tak jak Ligi jest: Kort SMTZ, Korty Klubu Tenisowego ”Boguś”, Korty MOSiR a koszty rozegrania baraży (piłki, wynajęcie kortu) ponosi pretendent do gry w Lidze.

Szczegóły dotyczące zasad gry w Lidze dostępne są w w zakładce Regulamin Ligi 2019. Każdy uczestnik rozgrywek ma obowiązek zapoznania się z nim oraz jego przestrzegania.

Zapraszam na turniej deblowy

Zapraszam na turniej deblowy

W najbliższą sobotę tj.16.03.2019 planujemy turniej deblowy . Ponieważ ostatnio sprawdziła się formuła grupowa to powtórzymy ją ponownie.

A więc gramy w grupach po 3 pary , każdy z każdym , pełne sety. Zwycięzcy grup grają  finały w niedzielę. Wpisowe 50zł od osoby.

Ilość uczestników ograniczona do 9 par, decyduje kolejność zapisów.

Lista uczestników:

  1. Trygar/Szurlej
  2. Argasiński/Boczkowski
  3. Pabisz/Furmanek
  4. Żołna/Flok
  5. Stczyński/Lechwar
  6. Świątek/Smoła

 

Grupa 1

Trygar/Szurlej

Pabisz/Furmanek

Argasiński/Boczkowski

Grupa 2

Stczyński/Lechwar

Świątek/Smoła

Żołna/Flok

 

Plan gier;

09.00-Trygar/Szurlej-Pabisz/Furmanek                           6/1  7/6

20190316_100040

10.30-Pabisz/Furmanek -Argasiński/Boczkowski           0/6  3/6

12.00-Argasiński/Boczkowski-Trygar/Szurlej                   6/3  6/2

20190316_133209

13.30-Świątek/Smoła-Stczyński/Lechwar                         6/2   6/0

20190316_133104

15.00-Stczyński/Lechwar-Żołna/Flok                           3/6   5/7

16.30-Żołna/Flok-Świątek/Smoła                                   6/7   6/4   8/10

Niedziela półfinały :

godz. 11.00  Żołna/Flok   –   Argasiński/Boczkowski    3/6  5/7

godz. 12.00 Świątek/Smoła   –  Trygar/Szurlej               5/7  6/1  10/7

Finał 15.00

Argasiński/Boczkowski    – Świątek/Smoła                       6/4  6/3

20190317_162220

Gratulacje dla pary Bartek Argasiński / Wiktor Boczkowski  drugi raz z rzędu wygrali turniej deblowy i już dziś zapraszam na następny turniej  deblowy za 2 tygodnie

Bogusław Muszański

Mała przerwa

Mała przerwa

Niestety silny wiatr spowodował uszkodzenie powłoki balona tenisowego.

Uszkodzenie zmusiło mnie do opuszczenia balona na kort w celu dokonania niezbędnych napraw.

Konsekwencją tej sytuacji będzie przerwa w funkcjonowaniu obiektu przez 2-3 dni.

20190311_08380520190311_083856

Bogusław Muszański

Boguś-cup 09/10-03-2019-relacja

Boguś-cup 09/10-03-2019-relacja

1 runda

Paweł Maziarz/Bogusław Muszański  –7/5   6/4

2 runda

Józef Krzysztyński/Witold Kądziołka  –6/0  6/2

20190309_120439

Łukasz Górski/ Janusz Stanek –2/6   6/2   12/10

20190309_124047

Marcin Pokrzywnicki/Andrzej Guzik   2/6  6/2   12/10

20190309_131147

Aleksander Tor/Paweł Maziarz              —1/6  3/6

20190309_140911

półfinały:

20190309_143923

Józef Krzysztyński/Łukasz Górski            –6/2  6/2

20190309_153053

Marcin Pokrzywnicki/Paweł Maziarz               6/2   6/3

Finał:

Józef Krzysztyński/Marcin Pokrzywnicki    –  6/4   7/5

20190309_193636

Gratulacje