DataGodzinaGraczeWynik
20.03.201920.00Marcin Okoński vs
Piotr Czyżowicz vs
6/4 6/7
10/7
20.03.201917.00Robert Warzecha vs
Andrzej Guzik
6/3 6/4
20.03.201909.00Maciej Czyżowicz vs
Paweł Kurczyński
7/5 6/3
18.03.201917.30Arkadiusz Sterkowicz vs
Katarzyna Pabisz
4/6 7/6
10/6
17.03.201918.00Maciej Czyżowicz vs
Mariusz Bojan
6/3 6/4
17.03.201910.00Marcin Okoński vs
Paweł Kurczyński
6/4 3/3
mecz niedokończony
16.03.201912.30Maciej Czyżowicz vs
Piotr Czyżowicz
7/5 6/3
15.03.201918.00Zbigniew Szurlej vs
Marcin Trębacz
7/6 6/2
15.03.201910.30Marcin Okoński vs
Renata Żołna
6/1 6/2
10.03.201914.00Krzysztof Sajdak vs
Paweł Potempa
6/4 2/6
15/13
10.03.201913.00Krzysztof Sajdak vs
Katarzyna Pabisz
7/5 1/6
10/4
10.03.201909.00Bogdan Naszkiewicz vs
Renata Żołna
6/3 6/3
08.03.201920.00Łupkowski/Sterkowicz vs
Szurlej/Trygar
6/2 6/3
08.03.201918.30Muszański/Nogawka vs
Szurlej/Trygar
6/0 6/2
08.03.201917.00Muszański/Nogawka vs
Pabisz/Furmanek
6/1 6/1
08.03.201911.00Bogusław Muszański vs
Jan Żołna
6/0 6/1
07.03.201919.30Tomasz Dziedzicki vs
Bogusław Muszański
6/1 6/0
07.03.201918.30Paweł Potempa vs
Katarzyna Pabisz
1/6 6/2
10/3
07.03.201912.00Patrycja Rygiel vs
Łukasz Rak
6/2 1/6
10/5
06.03.201918.00Patrycja Rygiel vs
Renata Żołna
6/1 6/1
06.03.201917.00Bogusław Muszański vs
Robert Warzecha
6/3 5/7
10/5
04.03.201917.30Radosław Łupkowski vs
Robert Kędzior
6/4 6/3
04.03.201917.30Sajdak/Trębacz vs
Tomasik/Czarnecki
6/2 4/6
mecz niedokończony
03.03.201917.00Tomasz Dziedzicki vs
Robert Kędzior
6/2 6/1
03.03.201911.00Żołna/Flok vs
Szurlej/Trygar
6/2 7/5
03.03.201911.00Paweł Potempa vs
Arkadiusz Sterkowicz
6/2 6/3
03.03.201909.00Nina Chrzanowska-Szczygielska vs
Marcin Okoński
6/1 6/1
02.03.201914.00Nina Chrzanowska-Szczygielska vs
Renata Żołna
7/5 6/2
01.03.201919.30Tomasz Dziedzicki vs
Jan Żołna
6/3 6/1
28.02.201919.30Nykiel/Ziemba vs
Pabisz/Furmanek

7/5 6/1
27.02.201917.30Robert Warzecha vs
Jan Żołna
6/3 6/5
krecz Żołna
27.02.201916.30Muszański/Nogawka vs
Tomasik/Czarnecki
6/1 6/2
26.02.201919.30Paweł Potempa vs
Natalia Furmanek
6/3 6/1
26.02.201918.00Marcin Trębacz vs
Bogdan Naszkiewicz
6/2 6/3
26.02.201916.30Żołna/Flok vs
Sołtys/Sołtys
6/4 7/5
25.02.201919.30Zbigniew Szurlej vs
Natalia Furmanek
6/1 6/0
24.02.201918.00Marcin Okoński vs
Paweł Kurczyński
6/1 7/6
24.02.201909.00Flok/Żołna vs
Nykiel/Ziemba
6/1 6/2
24.02.201909.00Nina Chrzanowska-Szczygielska vs
Bogdan Naszkiewicz
6/0 6/1
23.02.201909.00Nina Chrzanowska-Szczygielska vs
Paweł Kurczyński
6/1 6/2
21.02.201918.00Sajdak/Trębacz vs
Pabisz/Furmanek
6/3 6/4
21.02.201916.30Muszański/Nogawka vs
Nykiel/Ziemba
6/4 6/3
21.02.201913.30Marcin Okoński vs
Bogdan Naszkiewicz
7/6 7/5
19.02.201916.30Sołtys/Sołtys vs
Tomasik/Czarnecki
6/3 6/2
18.02.201918.00Arkadiusz Sterkowicz vs
Natalia Furmanek
6/2 6/4
18.02.201918.00Marcin Trębacz vs
Paweł Kurczyński
6/1 6/1
17.02.201911.00Paweł Potempa vs
Zbigniew Szurlej
6/3 6/4
16.02.201915.00Tomasz Dziedzicki vs
Robert Warzecha
6/2 6/1
16.02.201911.00Katarzyna Pabisz vs
Natalia Furmanek
6/1 6/1
15.02.201919.30Tomasz Dziedzicki vs
Radosław Łupkowski
6/1 6/2
13.02.201919.00Marcin Trębacz vs
Patrycja Rygiel
6/4 6/4
13.02.201917.00Krzysztof Sajdak vs
Katarzyna Pabisz
7/5 1/6
mecz niedokończony
11.02.201918.00Krzysztof Sajdak vs
Paweł Potempa
6/4 2/6
mecz niedokończony
10.02.201909.00Nina Chrzanowska-Szczygielska vs
Marcin Trębacz
6/4 2/6
10/8
09.02.201914.00Arkadiusz Sterkowicz vs
Katarzyna Pabisz
6/3 3/6
11/9
09.02.201914.00Nina Chrzanowska-Szczygielska vs
Patrycja Rygiel
6/4 6/4
08.02.201911.00Marcin Okoński vs
Renata Żołna
6/3 6/2
07.02.201919.00Sterkowicz/Łupkowski vs
Pabisz/Furmanek
6/3 6/1
07.02.201916.00Nykiel/Ziemba vs
Tomasik/Czarnecki
6/3 6/4
06.02.201918.00Robert Warzecha vs
Andrzej Guzik
6/3 6/0
06.02.201916.00Katarzyna Pabisz vs
Paweł Potempa
6/1 2/6
Mecz niedokończony
05.02.201918.00Łukasz Rak vs
Bogdan Naszkiewicz
6/0 6/3
04.02.201919.00Krzysztof Sajdak vs
Natalia Furmanek
6/0 6/1
04.02.201918.00Marcin Trębacz vs
Renata Żołna
6/0 4/6
10/2
03.02.201911.00Zbigniew Szurlej vs
Katarzyna Pabisz
6/1 6/3
02.02.201914.30Robert Warzecha vs
Radosław Łupkowski
6/1 7/6
02.02.201912.00Tomasz Dziedzicki vs
Andrzej Guzik
6/0 6/2
02.02.201909.00Bogdan Naszkiewicz vs
Paweł Kurczyński vs
6/2 6/4
01.02.201911.30Marcin Trębacz vs
Marcin Okoński
6/1 6/4
31.01.201919.30Sołtys/Sołtys vs
Pabisz/Furmanek
6/0 6/1
30.01.201920.00Patrycja Rygiel vs
Paweł Kurczyński
6/4 6/4
29.01.201918.00Jan Żołna vs
Radosław Łupkowski
7/5 6/1
28.01.201914.00Andrzej Guzik vs
Robert Kędzior
6/4 6/2
27.01.201914.00Patrycja Rygiel vs
Bogdan Naszkiewicz
6/2 6/4
26.01.201912.00Jan Żołna vs
Andrzej Guzik
6/3 2/6
10/3
26.01.201912.00Renata Żołna vs
Paweł Kurczyński
6/3 5/7
10/6
25.01.201912.00Łukasz Rak vs
Marcin Okoński
6/0 6/1
19.01.201912.00Andrzej Guzik vs
Bogusław Muszański
7/6 3/6
10/6
18.01.201920.00Patrycja Rygiel vs
Marcin Okoński
6/7 6/3
14/12
18.01.201918.30Łukasz Rak vs
Paweł Kurczyński
6/0 6/1
18.01.201912.30Bogusław Muszański vs
Robert Kędzior
6/0 6/3
17.01.201817.30Arkadiusz Sterkowicz vs
Zbigniew Szurlej
7/5 7/5
16.01.201917.00 Radosław Łupkowski vs
Andrzej Guzik
6/2 5/7
10/8
16.01.201916.00Łukasz Rak vs
Renata Żołna
6/1 6/0
16.01.201912.00Jan Żołna vs
Robert Kędzior vs
6/2 6/3
14.01.201918.00Sajdak/Trębacz vs
Sterkowicz/Łupkowski
7/5 6/3
02.01.201917.00Arkadiusz Sterkowicz vs
Krzsztof Sajdak
6/3 6/7
10/8
02.01.201917.00Robert Warzechs vs
Robert Kędzior
6/2 6/3
01.01.201913.00Bogusław Muszański vs
Radosław Łupkowski vs
6/0 6/3
31.12.201814.00Łukasz Rak vs
Marcin Trębacz
6/0 6/1
30.12.201812.00Krzsztof Sajdak vs
Zbigniew Szurlej
6/3 6/4
29.12.201814.00Łukasz Rak vs
Nina Chrzanowska-Szczygielska
6/2 4/6
10/5
28.12.201817.00Siewierska-Żurek/Boczkowski vs
Tomasik/Czarnecki
6/3 6/2
27.12.201817.00Robert Warzechs vs
Radosław Łupkowski
6/1 5/5
mecz niedokończony
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 2 runda
23.12.201809.00Robert Kędzior vs
Arkadiusz Sterkowicz vs
6/2 7/5
21.12.201812.30Katarzyna Pabisz vs
Łukasz Rak
6/3 6/2-Baraż
17.12.2018Tomasz Dziedzicki vs
Bogusław Jaracz


6/0 6/0
v/o
17.12.2018Bogusław Muszański vs
Bogusław Jaracz
6/0 6/0
v/o
17.12.201813.00Paweł Potempa vs
Robert Kędzior
3/6 7/6
10/7
16.12.201816.00Marcin Okoński vs
Paweł Kurczyński
7/6 6/1
16.12.201813.00Sołtys/ Sołtys vs
Łupkowski /Sterkowicz
6/2 6/3
16.12.201811.30Żołna/Flok vs
Nykiel/Ziemba
6/4 7/5
15.12.201817.00Krzysztof Sajdak vs
Artur Różycki
6/7 2/2
krecz Różycki
15.12.201811.00Grzegorz Zagórski vs
Paweł Potempa
6/2 6/3
14.12.2018Łukasz Rak vs
Nina Chrzanowska-Szczygielska
6/0 6/0
v/o
14.12.201819.00Łukasz Rak vs
Paweł Kurczyński
6/1 6/0
14.12.201818.00Krzysztof Sajdak vs
Paweł Potempa
7/6 6/4
13.12.201817.30Tomasz Grandus vs
Krzysztof Sajdak
6/4 6/3
13.12.201816.00Grzegorz Zagórski vs
Katarzyna Pabisz
6/4 6/3
12.12.201817.00Robert Warzecha vs
Bogusław Jaracz
6/0 6/1
12.12.201816.00Paweł Potempa vs
Katarzyna Pabisz
6/0 1/6
10/5
11.12.201816.30Tomasz Dziedzicki vs
Jan Żołna
6/0 6/3
11.12.201813.00Bogusław Jaracz vs
Jan Żołna
6/1 6/4
11.12.201812.30Patrycja Rygiel vs
Renata Żołna
6/2 6/0
11.12.201809.00Robert Kędzior vs
Artur Różycki
6/4 6/4
10.2.201819.00Natalia Furmanek vs
Patrycja Rygiel
7/5 6/2
10.2.201818.00Krzysztof Sajdak vs
Paweł Potempa
7/6 6/4

10.2.201811.30Łukasz Rak vs
Patrycja Rygiel
6/3 6/0
09.12.2018Muszański/Nogawka vs
Siewierska-Żurek/Boczkowski vs
6/0 6/0
v/o
09.12.201817.00Nykiel/Ziemba vs
Siewierska-Żurek/Boczkowski vs
6/7 6/3
10/8
09.12.201816.00Radosław Łupkowski vs
Artur Różycki
5/7 6/2
10/8
09.12.201809.00Grzegorz Zagórski vs
Artur Różycki
6/4 6/4
09.12.201809.00Natalia Furmanek vs
Bogdan Naszkiewicz
6/2 6/3
08.12.201809.00Żołna/ Flok vs
Trygar / Szurlej
7/6 6/2
07.12.201819.00Robert Kędzior vs
Krzysztof Sajdak
6/4 6/2
07.12.201817.00Tomasz Grandus vs
Paweł Potempa
6/7 6/1
10/5
07.12.201812.30Łukasz Rak vs
Renata Żołna
6/0 6/3
07.12.201811.00Bogusław Muszański vs
Jan Żołna
6/2 6/4
06.12.201819.30Sołtys/Sołtys vs
Furmanek/Pabisz
6/0 6/4
06.12.201817.00Sołtys/Sołtys vs
Czarnecki/Tomasik
6/2 6/3
05.12.201817.00Bogusław Jaracz vs
Arkadiusz Sterkowicz
6/3 6/1
05.12.201816.00Robert Kędzior vs
Grzegorz Zagórski vs
7/5 6/3
04.12.201819.30Natalia Furmanek vs
Łukasz Rak
6/0 6/2
04.12.201818.00Bogdan Naszkiewicz vs
Paweł Kurczyński
6/3 6/2
04.12.201809.30Bogusław Jaracz vs
Zbigniew Szurlej
6/4 6/3
03.12.201815.30Andrzej Guzik vs
Bogusław Jaracz
6/2 6/4
02.12.201814.00Robert Kędzior vs
Tomasz Grandus
6/3 6/4
27.11.201818.00Bogdan Naszkiewicz vs
Marcin Okoński
6/3 6/4
25.11.201818.00Artur Różycki vs
Tomasz Grandus
6/2 4/6
11/9
25.11.201811.00Tomasz Dziedzicki vs
Robert Warzecha
6/1 6/0
24.11.201810.30Radosław Łupkowski vs
Robert Kędzior vs
7/6 6/2
23.11.201820.00Bogdan Naszkiewicz vs
Renata Żołna
7/6 5/7
10/3
23.11.201818.00Radosław Łupkowski vs
Grzegorz Zagórski
6/2 7/6
23.11.201813.30 Patrycja Rygiel vs
Nina Chanowska-Szczygielska vs
2/6 6/3
10/5
22.11.201820.00Czarnecki / Tomasik vs
Pabisz/Furmanek vs
7/5 6/3
22.11.201817.30Robert Kędzior vs
Katarzyna Pabisz
6/1 7/5
21.11.201817.00Robert Warzecha vs
Bogusław Muszański
6/3 6/2
20.11.201816.00Jan Żołna vs
Arkadiusz Sterkowicz
6/0 6/2
19.11.201819.00Natalia Furmanek vs
Renata Żołna
6/1 6/2
19.11.201817.00Andrzej Guzik vs
Zbigniew Szurlej
6/4 6/2
19.11.201816.00Tomasz Grandus vs
Katarzyna Pabisz
4/6 7/5
15/13
17.11.201816.00Patrycja Rygiel vs
Paweł Kurczyński
6/2 6/4
16.11.201818.00Radosław Łupkowski vs
Krzysztof Sajdak
6/0 6/3
16.11.201818.00Tomasz Grandus vs
Grzegorz Zagórski
4/6 6/4
10/8
16.11.201816.00Żołna /Flok vs
Siewierska-Żurek/Boczkowski
6/2 6/4
16.11.201809.30Patrycja Rygiel vs
Marcin Okoński
6/4 6/0
15.11.201819.30Sajdak/Trębacz vs
Pabisz/Furmanek
7/6 2/6
10/8
15.11.201818.00Arkadiusz Sterkowicz vs
Zbigniew Szurlej
6/4 7/5
15.11.201816.30Muszański / Nogawka vs
Nykiel/Ziemba
6/2 6/2
14.11.201817.00Robert Warzecha vs
Arkadiusz Sterkowicz
6/0 6/3
14.11.201815.00Radosław Łupkowski vs
Tomasz Grandus
6/1 6/3
13.11.201819.30Natalia Furmanek vs
Marcin Okoński
6/3 6/2
13.11.201818.00Bogdan Naszkiewicz vs
Renata Żołna
7/6 5/5
mecz niedokończony
12.11.201818.00Łupkowski / Sterkowicz vs
Sajdak / Trębacz
6/1 6/1
12.11.201814.00Tomasz Dziedzicki vs
Andrzej Guzik
6/1 6/1
12.11.201810.30Siewierska-Żurek/Boczkowski vs
Szurlej/Trygar
6/3 6/2
12.11.201810.00Krzysztof Sajdak vs
Katarzyna Pabisz
6/2 6/2
12.11.201809.00Szurlej/Trygar vs
Ząbik/Grandus
6/4 7/5
11.11.201817.00Nina Chrzanowska-Szczygielska vs
Marcin Okoński
6/1 6/4
11.11.201813.00Katarzyna Pabisz vs
Artur Różycki
6/3 4/6
10/8
11.11.201809.00Nina Chrzanowska-Szczygielska vs
Bogdan Naszkiewicz
6/1 6/3
10.11.201817.00Natalia Furmanek vs
Nina Chrzanowska-Szczygielska
6/2 6/1
09.11.201818.00Bogusław Muszański vs
Zbigniew Szurlej
6/1 6/0
08.11.201819.30Łupkowski / Sterkowicz vs
Pabisz /Furmanek
6/2 6/2
07.11.201817.00Robert Warzecha vs
Andrzej Guzik
6/0 6/3
07.11.201809.00Marcin Okoński vs
Renata Żołna
6/2 6/3
06.11.201818.00Jan Żołna vs
Zbigniew Szurlej
6/3 6/1
05.11.201817.00Andrzej Guzik vs
Arkadiusz Sterkowicz
6/4 3/6
10/7
03.11.201815.30Nina Chrzanowska-Szczygielska vs
Robert Kurczyński
6/2 6/2
03.11.201813.30Łupkowski / Sterkowicz vs
Czarnecki / Tomasik
6/0 6/2
03.11.201812.00Żołna/Flok vs
Muszański /Nogawka vs
6/2 7/5
03.11.201810.30Radosław Łupkowski vs
Paweł Potempa
6/4 6/0
03.11.201810.30Muszański /Nogawka vs
Szurlej/Trygar
6/1 6/0
03.11.201809.00Nykiel / Ziemba vs
Szurlej/Trygar
6/1 6/1
03.11.201809.00Nina Chrzanowska-Szczygielska vs
Renata Żołna
6/4 6/3
02.11.201820.00Tomasz Dziedzicki vs
Arkadiusz Sterkowicz
6/1 6/1
02.11.201815.00Bogusław Muszański vs
Andrzej Guzik
6/3 6/1
02.11.201810.00Radosław Łupkowski vs
Katarzyna Pabisz
4/6 6/1
10/6
31.10.201818.00Krzysztof Sajdak vs
Grzegorz Zagórski
7/5 6/7
10/5
31.10.201817.00Robert Warzecha vs
Zbigniew Szurlej
6/0 6/0
30.10.201818.00Łukasz Rak vs
Bogdan Naszkiewicz
6/2 6/2
30.10.201814.00Radosław Łupkowski vs
Robert Kędzior
7/6 3/2
mecz niedokończony
29.10.201818.30Sołtys / Sołtys vs
Sajdak / Trębacz

6/4 6/3
29.10.201816.00Andrzej Guzik vs
Arkadiusz Sterkowicz
6/4 3/6
10/7
28.10.201814.00Renata Żołna vs
Paweł Kurczyński
7/6 2/6
11/9
26.10.201819.30Łukasz Rak vs
Marcin Okoński
6/3 6/2
25.10.201820.00Tomasz Dziedzicki vs
Zbigniew Szurlej
6/0 6/1
25.10.201819.30Natalia Furmanek vs
Paweł Kurczyński
6/0 6/1
24.10.201817.00Robert Warzecha vs
Jan Żołna
6/1 6/1
23.10.201818.00Patrycja Rygiel vs
Bogdan Naszkiewicz
6/1 6/1
22.10.201818.00Sajdak/Trębacz vs
Tomasik /Czarnecki
6/2 6/4
22.10.201816.00Andrzej Guzik vs
Jan Żołna
6/4 6/4
22.10.201812.00Artur Różycki vs
Paweł Potempa
2/6 6/3
10/2
19.10.201819.30Tomasz Dziedzicki vs
Bogusław Muszański
6/0 4/6
10/8
17.10.201817.00Bogusław Muszański vs
Arkadiusz Sterkowicz
6/1 6/3