Header Image - Klub tenisowy Boguś

W sobotę znowu gramy w debla

W sobotę znowu gramy w debla

W najbliższą sobotę planujemy turniej deblowy . Ponieważ ostatnio sprawdziła się formuła grupowa to powtórzymy ją ponownie.

A więc gramy w grupach po 3 pary , każdy z każdym ,pełne sety. Zwycięzcy grup grają  finały w niedzielę. Wpisowe 50zł od osoby.

Ilość uczestników ograniczona do 9 par, decyduje kolejność zapisów.

Lista uczestników:

  1. Argasiński/Boczkowski
  2. Szurlej/Trygar
  3. Pabisz/Furmanek
  4. Gogosz/Sterkowicz
  5. Żołna/Flok
  6. Rówiński/Muszański

Plan gier:

Grupa 1

09.00-Szurlej/Trygar–Pabisz/Furmanek              6/0  6/3

10.00–Szurlej/Trygar–Gogosz/Sterkowicz           7/5  3/6   2/10

11.00-Gogosz/Sterkowicz—-Pabisz/Furmanek    6/2  3/6   10/5

PUNKTY:

Szurlej/Trygar          -4

Pabisz/Furmanek    -2

Gogosz/Sterkowicz – 6

Grupa 2

12.30-Rówiński/Muszański–Żołna/Flok                          -2/6  3/6

14.00-Argasiński/Boczkowski-Żołna/Flok                        -6/7  3/6

15.30-Rówiński/Muszański-Argasiński/Boczkowski       -2/6  5/7

PUNKTY:

Żołna/Flok                        -6

Rówiński/Muszański      -2

Argasiński/Boczkowski -4

 

Do finału awansują po 2 pierwsze pary.

Finały niedziela od godz.11.00

Zwycięzca pierwszej grupy gra półfinał z parą która zajmie drugie  miejsce w grupie drugiej .

Zwycięzca drugiej grupy gra półfinał z parą która zajmie drugie   miejsce w grupie pierwszej .

Półfinały:

11.00–Żołna/Flok  —  Szurlej/Trygar                             -6/2 7/5

13.00–Argasiński/Boczkowski–Gogosz/Sterkowicz  -6/0  7/5

Finał:

14.30-Argasiński/Boczkowski–Żołna/Flok           7/6   6/4

20190303_161947

Gratulacje dla finalistów i zapraszam na następny turniej deblowy , który odbędzie się prawdopodobnie za 2 tygodnie

Bogusław Muszański

 

 

Boguś-cup-relacja

Boguś-cup-relacja

10.30-Aleksander Tor /Paweł Maziarz  –6/4   6/4

20190223_103505

11.00-Piotr Staniec/Miłosz Rogus   –6/0   6/1

20190223_111052

12.00-Bogusław Muszański/Andrzej Guzik  –6/1  6/3

20190223_121830_001

12.00-Aleksander Tor /Józef Płoszczyca   –6/2  7/5

20190223_121903

13.30- Łukasz Górski/Janusz Stanek –6/3   6/1

20190223_134423

14.00-Konrad Maciejewski/Adam Rysz  6/0  6/2

20190223_141747

15.00-Józef Krzysztyński/Piotr Staniec –6/0  6/0

20190223_151409

15.30-Marcin Pokrzywnicki/Bogusław Muszański  -6/0  6/0

20190223_155012

16.00-Konrad Maciejewski/Łukasz Górski –6/2  6/1

20190223_161759

półfinały :

1.Konrad Maciejewski/Marcin Pokrzywnicki  –6/2  6/4

20190224_110929

2.Józef Krzysztyński/Aleksander Tor        –6/3  6/3

Finał:   Konrad Maciejewski /Józef Krzysztyński   6/3  6/1  -Gratulacje

20190224_145000

Boguś-cup losowanie

Boguś-cup losowanie

Dzisiaj o godz.20.30 w biurze klubu tenisowego Boguś odbyło się losowanie pierwszego w tym roku turnieju Boguś-cup w kategorii open.

Losy ciągnęli Adam Rysz i Majka Muszańska pod czujnym okiem prezesa.

20190221_204927

Oto drabinka turniejowa:

20190221_205725

Plan gier

20190222_115614

Bogusław Muszański

Turniej deblowy finały

Turniej deblowy finały

Zapraszam na niedzielne finały turnieju deblowego.

Plan gier :

09.00-Rysz/Budziak–Paszek/Cypcarz             6/2  6/3

10.00-Marosz/Argasiński–Paszek/Cypcarz    6/2  2/1   krecz

11.00-Marosz/Argasiński–Rysz/Budziak         0/6  5/7

20190217_101131

Gratulacje dla wszystkich finalistów

1 miejsce-Rysz/Budziak

2 miejsce- Marosz/Argasiński

3 miejsce-Paszek/Cypcarz

20190217_115755

Turniej deblowy-plan gier-Relacja/Wyniki

Grupa A                                                   Punkty:

  1. Buczyński/Nykiel                   4
  2. Łupkowski/Sterkowicz          2
  3. Marosz/Argasiński                 6

 

 

Grupa B                                                  Punkty:

  1. Cypcarz/Paszek                   6
  2. Muszański/Muszański       2
  3. Sajdak/Trębacz                    4

 

Grupa C                                                   Punkty:

  1. Rysz/Budziak                 6
  2. Szurlej/Trygar                2
  3. Flok/Sołtys                      4

 

Plan gier :

Grupa A

09.00-Buczyński/Nykiel–Łupkowski/Sterkowicz —  6/1   6/2

10.30-Buczyński/Nykiel–Marosz/Argasiński          –3/6   4/6

12.00-Marosz/Argasiński–Łupkowski/Sterkowicz–7/6  6/2

20190216_10480520190216_113432

Grupa B

13.30-Sajdak/Trębacz–Cypcarz/Paszek              2/6   4/6

15.00-Cypcarz/Paszek–Muszański/Muszański  6/2   6/0

16.30-Muszański/Muszański–Sajdak/Trębacz  6/1  3/6  7/10

20190216_15295720190216_13113520190216_144000

IMG-20190216-WA0002

 

Grupa C

18.00-Szurlej/Trygar–Rysz/Budziak       2/6   1/6

19.30-Szurlej/Trygar–Flok/Sołtys            2/6  2/6

21.00-Flok/Sołtys–Rysz/Budziak              2/6  1/6

20190216_181143

Turniej Deblowy

Turniej Deblowy

Nareszcie idzie lepsza pogoda ,wracamy do gry

tenis

Na początek w sobotę,proponuję turniej deblowy, gramy w grupach ,po 3 pary, każdy z każdym pełne sety.

Zwycięzcy grup finał w niedzielę. Zapisy do piątku do godz. 16.00.Wpisowe 50zł. od osoby.

20170311_145545_001

Zapraszam-Bogusław Muszański

Lista Uczestników :

  1. Trygar/Szurlej
  2. Buczyński/Nykiel
  3. Łupkowski/Sterkowicz
  4. Marosz/Argasiński
  5. Paszek/Cypcarz
  6. Muszański.B/Muszański.D
  7. Rysz/Budziak
  8. Flok/Sołtys
  9. Sajdak/Trębacz