Trwają III Mistrzostwa Jasła w Tenisie !

Na pięciu jasielskich kortach walczyło 7 zawodniczek i 22 zawodników w III mistrzostwach Jasła w tenisie. Wczoraj zapadły rozstrzygnięcia w turnieju kobiet, faworytka Julia Krzysztyńska z Rymanowa Zdroju nie zawiodła, pokonując kolejno po ładnym i emocjonującym meczu,  Agnieszkę Siewierską – Żurek 6/1 6/4, Monikę Róg 6/1  6/2 i w finale Katarzynę Pabisz  6/2  6/2 W meczu o III miejsce Monika Róg wygrała z Natalią Furmanek  6/1  6/1 Dziękujemy dziewczyny za udział, zaangażowanie i tenisową ucztę dla oka, brawo ! :)

U mężczyzn, niespodzianka, turniejowa jedynka Paweł Maziarz  w II rundzie niespodziewanie przegrał  z Mateuszem Kochanem  6/1  7/6, Mateusz poszedł za ciosem i zameldował się w półfinale gdzie spotka się z Adamem Ryszem, to w górnej drabince, w dolnej żadnych niespodzianek, murowany faworyt Józef Krzysztyński w drodze do finału pokonał kolejno Krzyśka Śliwkę 6/0  6/1 Michała Floka 6/0  6/0 Bogdana Jaracza 6/1  6/2 i w półfinale Szymona Budziaka 7/5  6/2

W niedzielę o 11.00 na Mosirze półfinał Kochan M.  vs  Rysz A. a na zwycięzcę czeka już Józef Krzysztyński.

Na zdjęciu u góry, Norbert Nogawka i Adam Rysz. :)