Zapisy do ligi zimowej

Zapisy do ligi zimowej

Zapraszam wszystkich tenisistów do wzięcia udziału w rozgrywkach Zimowej Ligi tenisowej .

Zapisy do dnia 14.10.2019 .

Planowane rozpoczęcie rozgrywek – 15.10.2019 .

termin rozgrywek :

1-runda – 15.10.2019   do  14.12.2019

2-runda -15.12.2019   do  14.02.2020

3-runda -15.02.2020  do  15.04.2020

Ligi singlowe po 8 osób . Pierwsza awansuje do ligi wyższej , ostatnia spada do ligi niższej , druga i przedostatnia grają baraż .

Za wygranie każdej z lig przyznajemy dodatkowy punkt .

Za wygrany mecz 3 pkt.

za przegrany w super tie-breaku 2 pkt.

za przegrany w 2 setach 1 pkt.

mecz nierozegrany -walkower  0 pkt.

rozstawienie i pierwszeństwo w zapisach mają uczestnicy ubiegłorocznych rozgrywek .

Organizator zastrzega sobie prawo przyznawania dzikich kart w  miejsce osób które w ubiegłym roku wywalczyły sobie miejsce w poszczególnych ligach , a w tym roku  zrezygnowały z gry .

Konstrukcja ligi deblowej będzie zależna od ilości zgłoszonych par .

Wpisowe do każdej z lig 50.zł. od osoby .

Na koniec sezonu odbędzie się turniej  – oczywiście bezpłatny dla wszystkich uczestników rozgrywek .

Liga singlowa – zapisy :

  1. Bogusław Muszański
  2. Bartosz Argasiński
  3. Adam Rysz
  4. Jan Żołna
  5. Andrzej Guzik
  6. Wiktor Boczkowski
  7. Arkadiusz Sterkowicz
  8. Zbigniew Szurlej
  9. Marek Karolewski
  10. Robert Kędzior
  11. Krzysztof Sajdak
  12. Katarzyna Pabisz
  13. Natalia Furmanek
  14. Nina Chrzanowska-Szczygielska
  15. Paweł Potempa
  16. Marcin Okoński
  17. Paweł Kurczyński
  18. Artur Tarnawski
  19. Arkadiusz Tabor
  20. Łukasz Rak
  21. Andrzej Nykiel
  22. Marcin Trębacz
  23. Jakub Paszek
  24. Maciej Czyżowicz
  25. Renata Żołna

 

Liga Deblowa – Zapisy

  1. B.Muszański / M.Sołtys
  2. P.Styczyński  /  M.Szybist
  3. K.Pabisz  /  N.Furmanek
  4. W.Boczkowski / B.Argasiński
  5. T.Gogosz / G. Buczyński
  6. K.Sajdak / M.Trębacz
  7. M.Okoński / M.Okońska
  8. A.Nykiel / B.Ziemba
  9. K.Gorczyca / M.Siewierski
  10. A.Siewierska-Żurek / J.Żurek
  11. W.Nowacki / M.Więcek
  12. E.Bora / A.Tarnawski
  13. J.Żołna / M.Flok
  14. A.Guzik / Sz.Budziak