Jaślanie pierwszy raz w historii kategorii 45+ zagrali w finale !

W ostatnim sprawdzianie przed mistrzostwami Polski, które już za tydzień w Chorzowie, w Jaśle odbył się turniej w kategorii 45+. Dziewięciu zawodników z Jasła, Nowego Sącza, Dębicy i Gorlic rywalizowało o puchar Boguś Cup.

Nie obyło się bez niespodzianek, a ta największa to pierwszy finał Bogusława Muszańskiego, który w półfinale po niezwykle długim i zaciętym spotkaniu pokonał faworyzowanego kolegę Janusza Stanka z Nowego Sącza 1/6 7/5 11/9 i zameldował się w finale, brawo ! :)

W drugim półfinale Bogdan Jaracz pokonał Piotrka Stańca 6/2 6/3 i jasielski finał stał się faktem. :)

Niezłe spotkanie rozegrał Tomek Grandus, który w II rundzie potykał się z Bogusiem Muszańskim, porażka 4/6 4/6 wstydu nie przynosi. :)

Powracający do zdrowia po licznych kontuzjach, Wojtek Golec napsuł trochę krwi Piotrkowi Stańcowi ulegając mu jednak 6/7 2/6

Niedzielny finał rozegrali jaślanie :) w którym Bogdan Jaracz pokonał Bogusława Muszańskiego 6/4  6/1 Dobry mecz zwłaszcza w pierwszym secie w którym Boguś prowadził 4/3, niestety przytrafiło się kilka błędów, zrobiło się 5/4 i poleciało, cały mecz 6/4 6/1 i to Bogdan Jaracz po raz kolejny podniósł puchar Boguś Cup. :)

Podziękowania dla uczestników i kibiców, za tydzień kolejny turniej, tym razem open mężczyzn na który już teraz zapraszamy.

Ściskamy kciuki za naszych kolegów Janusza Stanka i Edka Oleksego, którzy za tydzień biorą udział w Mistrzostwach Polski Amatorów w Chorzowie, powodzenia. :)